تعبیر خواب ماست و خیار خوردن

[ad_1]

تعبیر خواب خوردن ماست و خیار به روایت بزرگان :اگر مرد یا زنی ببیند در حال درست کردن و یا خوردن ماست و خیار به صورت مخلوط باشد علامت آن است که فرصتهایی بزرگ را برای کسب توانایی و اقتدار در دستهای شما قرار خواهد گرفت.اگر دیدی ماست خیار را با کسی که قبلا مرده است میخوری ، نشانه آن است که در امور عاشقانه شکست خواهید خورد،ابن سیرین میگوید اگر دختر یا پسری ببیند که برای همدیگر این غذا را تهیه میکنند علامت آن است که دوره سخت زندگی به زودی به پایان خواهد رسید .

تعبیر خواب خوردن ماست با خیار به روایت اچ میلر

اچ میلر میگوید اگر این غذای حاضری را از دست رفیق و یا آشنایی به شکل کادو گرفتی بیانگر رسیدن به مقامات بالا است.

اگر سر سفره ناهار و یا شام با پدرمادر و سایر اعضای خانواده بودی و از این غذا میل کردی نشانه‏ رسیدن به اهدافتان است.

اگر این غذا را دور ریختی و یا آن را با مرده ها خوردی و یا به مرده ای تعارف کردی  نشانه‏ آن است که باید بیشتر مراقب خود باشید.

سوال: سلام من خواب دیدم که دوست پسرم برای شام منو برده بیرون و وقتی غذا سفارش دادیم برای ما ماست و خیار اوردن در جایی که اصلا چنین غذایی را سفارش نداده بودیم و بعد عصبانی شدیم و با گارسون دعوا کردیم تعبیرش چیه

پاسخ:امروز شما با موانعی روبرو شده‌اید که تنها منبع آن خودتان هستید. هرقدر هم که از این اتفاقات متعجب شده باشید، فقط نباید از این شرایط سختی که پیش رویتان قرار گرفته است فرار کنید. کارهایی را انجام دهید که انجام دادنشان لازم و حیاتی است و شما را در زمان حال نگه می‌دارد.

برچسب ها: تعبیر خواب , تعبیر ماست و خیار خوردن با مرده , تعبیر ماست و خیار خوردن با خانواده , تعبیر درست کردن ماست و خیار در خواب , تعبیر خوردن ماست و خیار با دیگران

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *